Park Maszynowy

Twoje prace wykonujemy na maszynach renomowanych marek. Dzięki szerokiemu zestawowi maszyn drukarskich i introligatorskich produkcja większości zleceń odbywa się od początku do końca w naszej siedzibie.

 

DTP, przygotowalnia i konstruktor opakowań

Wszystkie prace zaczynają swój proces produkcyjny w naszym studio DTP. To tam dwóch doświadczonych operatorów-grafików, najpierw sprawdza poprawność przygotowania plików, a następnie przygotowuje montaże i impozycje. Dla zachowania największej zgodności kolorów, przygotowujemy certyfikowany proof kolorystyczny na proofiarce EPSON. Na tym etapie powstają także makiety składów i konstrukcje opakowań. To tutaj też nasz konstruktor opracowuje zaprojektowane specjalnie do potrzeb Twojego produktu – dedykowane formy opakowań.
Dzięki dostępności plotera tnąco-bigującego, wykonujemy próbne konstrukcje Twoich opakowań. Korzystając z próbek opakowań będziesz mógł je z nami przetestować i perfekcyjnie dopasować do potrzeb Twoich produktów.
Następnie wszystkie prace przechodzą do naświetlarni, która przygotowuje płyty do najwyższej jakości druku offestowego. Posiadamy automatyczną naświetlarko-wywoływarkę CTP Agfa ACENTO II która zapewnia nam możliwość błyskawicznego przygotowania płyt offestowych do druku. To zaplecze daje Ci pewność, że własnym, niezależnym zespołem przyspieszymy proces produkcyjny na potrzeby błyskawicznych realizacji.

Dział druku cyfrowego – Ricoh 7200 z drukiem białym

Nasza nowa maszyna japońskiej marki Ricoh to urządzenie do niskonakładowego druku cyfrowego w formatach SRA3 i bannerowym aż do formatu 700x330mm. Druk cyfrowy jest doskonałym rozwiązaniem do krótkich serii i wielu niskonakładowych, wymagających technicznie produktów. Warto zaznaczyć, że druk cyfrowy dorównuje jakością, wybarwieniem i pasowaniem kolorów do standardów druku offestowego, dzięki czemu możemy wyprodukować szybko krótkie serie wszelkiej formy wydruków których wielkonakładowe serie wyprodukujemy techniką offsetową.
Druk cyfrowy na naszej maszynie daje także możliwość zadruku białym kolorem. Świetne pokrycie bieli daje wyjątkowe możliwości zarówno na surowcach ekologicznych typu kraft jak i na surowcach barwionych w masie – dając wyjątkowy, premium efekt. To rozwiązanie umożliwia także poddruk bielą, na której zadrukowujemy surowce barwione w masie pełną barw grafiką lub zdjęciami w palecie CMYK.

Dział druku offsetowego – gwarancja jakości marki Heidelberg

Niekwestionowanym liderem rynku w poligrafii arkuszowej jest renomowana niemiecka marka Heidelberg. To na naszym pięciokolorowym Heidelbergu SM72 z wieżą lakierującą powstają duże nakłady pełnej gamy oferowanych przez nas produktów. A jak duże możliwości daje ta maszyna pokazujemy przełamując rynek opakowaniami eko z wysokonakładowym, offsetowym zadrukiem opakowań kraftowych w białym kolorze Pantone. Jednocześnie na tej samej maszynie z sukcesem od lat drukujemy pierwotną specjalizację naszej firmy, czyli: katalogi, broszury i książki których odbiorcy znajdowali się w całej Europie (a nawet na świecie!).

Własna introligatornia o szerokich możliwościach:

A w ramach niej – pełna gama możliwości obróbki Twoich wydruków:
– możemy uszlachetnić wydruki automatem laminującym foliami: błyszczącymi, matowymi, soft touch czy też odporną na zadrapania folią antiscratch.
– dwie automatyczne falcerki obsługiwane przez perfekcyjnego oka operatorki, świetnie poradzą sobie zarówno z wielokrotnie łamaną ulotką z repertuarem teatru, jak i poskładaniem arkuszy broszur, magazynów, mapek czy też instrukcji produktowych
– linia zbierająca Horizon zapewnia efektywne składanie dedykowanych kalendariów wciąż popularnych kalendarzy trójdzielnych
– linia do oprawy szytej Muller-Martini, to niezastąpione narzędzie składające, zbierające i zszywające broszury w objętości aż do 64 stron!
– automatyczna linia do oprawy klejonej marki Wohlenberg, zapewnia możliwość realizacji magazynów, czasopism i wydawnictw specjalistycznych. Ich specyfiką jest wymóg szybkiego wydruku, oprawy i dostawy w krótkim terminie.
– liczarka daje możliwość efektywnego pakowania i kompletacji odliczonych pakietów materiałów, które możemy następnie obkurczyć w celofanie lub spakować i rozdrystybuować do Twoich odbiorców.
a to nie koniec maszyn, w naszej introligatorni Twoim produktom finalny kształt dają maszyny wycinające:
– trójnóż,
– sztanca ręczna do niskich nakładów oraz sztanca automatyczna wycina pojedyncze użytki Twoich opakowań!

Sprawdzeni operatorzy maszyn i precyzyjny zespół prac ręcznych

Niezastąpiony jest także nasz zespołów introligatorów pracujących przy wymagających szczególnej precyzji pracach ręcznych, takich jak:
– produkcja i kompletacja gier,
– produkcja wzorników,
– kaszerowanie i sklejanie kalendarzy,
– insertowaniu i wklejaniu wkładek specjalnych do czasopism,
i innych dopasowanych do potrzeb klienta pracach niestandardowych.

Magazyn i możliwość transportu własnego

Nakłady produktów do kilku palet w obrębie Poznania dostarczamy własnym transportem – prosto pod wskazany adres. A dzięki stałej współpracy z kurierami i firmami spedycyjnymi szybko i skutecznie dystrybuujemy wyprodukowane dla Ciebie wydruki i opakowania w każdy zakątek Polski i Europy.

Klienci drukujący powtarzalne nakłady opakowań cenią sobie także możliwość indywidualnego dopasowania form dostaw, włącznie z tymczasowym magazynowaniem gotowych opakowań i ich bieżącymi dostawami.

Masz gotowy pomysł
lub potrzebujesz innego produktu?

Krzysztof dobierze dla Ciebie idealnie dopasowane rozwiązanie oraz przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

tel.: 733 779 778

  Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy
  się z Tobą w ciągu 24 godzin!  Opowiedz nam o swoim pomyśle!

  Zaproponujemy dla Ciebie najlepsze – czyli najlepiej dopasowane funkcjonalnie budżetowo rozwiązanie! Jak to zrobimy?

  1

  Opowiesz nam o swoim produkcie i potrzebach

  2

  Zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Ciebie

  3

  Nie masz projektu? Nie przejmuj się! Przygotujemy go dla Ciebie!

  4

  Wyprodukujemy oraz dostarczymy wydruki dla Ciebie

   Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy
   się z Tobą w ciągu 24 godzin!   dev