O firmie

Rodzinna drukarnia offsetowo-cyfrowa

Od 30 lat dostarczamy efektywne rozwiązania w zakresie poligrafii offsetowej. Prawie 10 już doskonalimy swoje umiejętności w zakresie druku cyfrowego. 

Przez te lata grono naszych stałych klientów doceniło naszą kreatywność, szybkość i skuteczność w realizacji codziennych narzędzi ich pracy: akcydensów, broszur i katalogów. W wieloletniej współpracy wyróżniamy się nieszablonowym podejściem i umiejętnościom podołania druku niestandardowych projektów.

Dzięki rodzinnemu charakterowi firmy i przyjaznej atmosferze, nasi klienci mogą docenić pełne zaangażowaniem naszych pracowników od poziomu obsługi klienta, aż przez zespół produkcji dbający o każdy jej proces, aż po dostawę gotowych materiałów.

 

Druk w pełnej palecie barw CMYK, Pantone oraz kolorem białym

Sukcesywnie rozwijanym parkiem maszynowym, opanowaliśmy zagadnienia druku offsetowego do formatu B2. Na naszej pięcio kolorowej maszynie SM74 renomowanej marki Heidelberg możemy zapewnić druk w pełnej palecie kolorów CMYK + Pantone wraz z rzadko spotykaną możliwością druku kolorem białym. Zadruk białym oferujemy również w technice niskonakładowego druku cyfrowego.

Prace do formatu SRA3 ze świetnej jakości odzwierciedleniem kolorów, produkujemy na najnowszej maszynie Ricoh 7200.  

Nowy rozdział historii naszej firmy – opakowania

Od 2018 roku rozpoczęliśmy produkcję opakowań z kartonu litego w gramaturze do 350g/m2. Ten wdzięczny materiał, dzięki jego zrównoważonej produkcji i niskiemu wpływowi na środowisko coraz powszechniej wypiera opakowania plastikowe. Jednocześnie daje świetne pole do popisu w druku offsetowym dla większych nakładów i krótkich serii w druku cyfrowym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w druku ekologicznym, szybko opanowaliśmy produkcję efektownych opakowań eko. Dziś, to właśnie druk opakowań ekologicznych staje się naszą specjalizacją. Coraz większy udział w naszej produkcji stanowią opakowania z recyklingowanego kartonu typu kraft – który z powodzeniem zadrukowujemy zarówno paletą kolorów CMYK, kolorem białym jak i uszlachetniamy w technice hot-stampingu. 

Masz gotowy pomysł
lub potrzebujesz innego produktu?

Krzysztof dobierze dla Ciebie idealnie dopasowane rozwiązanie oraz przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

tel.: 733 779 778

    Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy
    się z Tobą w ciągu 24 godzin!    dev