Druk katalogów i broszur – na co zwrócić uwagę, wybierając drukarnię?

Druk katalogów i broszur – na co zwrócić uwagę, wybierając drukarnię?

Jak przedstawić klientom produkty lub usługi w sposób przykuwający uwagę? Korzystając z katalogów i broszur!

Kluczowe dla sukcesu będą dobry projekt i wysokiej jakości druk. Z tego artykułu dowiesz się, jaka drukarnia w Poznaniu najlepiej poradzi sobie z tym zadaniem. Wyjaśnimy też, dlaczego wybór odpowiedniej firmy wykonawczej ma tak duże znaczenie. Przeczytaj i sprawdź, na co zwracać szczególną uwagę, szukając usługodawcy!

Co może Ci zaoferować dobra drukarnia katalogów i broszur?

Materiały reklamowe budują wizerunek marki. Przemyślany projekt i precyzyjny druk będą działać na jej korzyść, ale wystarczy, że zabraknie jednego z tych elementów, żeby zaszkodzić firmie. Dlatego dobra drukarnia katalogów i broszur zaoferuje Ci zarówno profesjonalny projekt, jak i dostosowany do formy i nakładu wydruk. Co jeszcze będzie ją wyróżniać?

 • Duży wybór produktów – katalogi klejone, szyte, ekologiczne, magazyny.
 • Różne rodzaje druku – offsetowy, cyfrowy.
 • Szeroka gama wykorzystywanych materiałów oraz dostępnych uszlachetnień.
 • Nowoczesne zaplecze maszynowe.
 • Terminowość.

Każdy z wyżej wymienionych elementów wpływa na jakość i komfort współpracy z drukarnią, dlatego powinieneś wziąć je wszystkie pod uwagę, dokonując wyboru.

Druk broszur – jakie masz możliwości?

W zależności od tego, jaką objętość ma mieć Twoja broszura, możesz wybrać różny rodzaj łączenia. Do maksymalnie 64 stron zalecamy katalogi szyte, a powyżej – klejone. Te ostatnie wyglądają bardzo elegancko i świetnie sprawdzają się jako:

 • oferty produktów,
 • publikacje branżowe,
 • broszury produktowe,
 • raporty roczne,
 • magazyny.

Obie metody łączenia są wytrzymałe i estetyczne.

Druk broszur szytych i klejonych powinien być dostosowany do wielkości nakładu. Przy dużych zamówieniach bardziej opłaca się druk offsetowy, a przy niewielkich – cyfrowy. Dzięki nowoczesnym maszynom różnica w jakości jest naprawdę minimalna, często niezauważalna gołym okiem. Nasza drukarnia katalogów zawsze przedstawia klientom najbardziej opłacalną ofertę!

Dostępne materiały i uszlachetnienia

Kolejna ważna kwestia, która pomoże Ci znaleźć odpowiedniego wykonawcę, to ilość i jakość oferowanych przez niego materiałów i rodzajów uszlachetnień. Drukarnia Betmor realizuje zamówienia na papierze:

 • powlekanym,
 • offsetowym,
 • ekologicznym.

Do druku broszur na papierze ekologicznym wykorzystujemy też farby z biokomponentami. W katalogach stosujemy następujące uszlachetnienia:

 • hot-stamping,
 • wybiórczy lakier UV,
 • sztancowanie okładek,
 • foliowanie.

Papier i metody zdobienia zawsze dobieramy do konkretnego projektu, by wszystko tworzyło razem spójną całość.

Betmor – dlaczego to najlepsza drukarnia katalogów w Poznaniu?

W każdym dużym mieście istnieje wiele punktów oferujących usługi poligraficzne. Który wybrać na swojego wykonawcę? Nie będziemy wskazywać najlepszych firm we wszystkich obszarach Polski, ale możemy ręczyć, że najlepsza drukarnia w Poznaniu to my! Dlaczego? Ponieważ:

 • przygotowaliśmy już tysiące katalogów i broszur dla najróżniejszych branż! Dzięki bogatemu doświadczeniu realizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia.
 • dysponujemy jednymi z najnowocześniejszych maszyn, więc gwarantujemy druk na najwyższym poziomie.
 • drukarnia Betmor to zespół profesjonalistów. Dzięki ich wiedzy i kwalifikacjom służymy Ci fachową poradą na każdym etapie realizacji zlecenia.
 • szanujemy czas naszych klientów, więc możesz liczyć na terminowość.
 • przygotowujemy projekty od podstaw, zawsze uwzględniając sugestie zamawiającego. Najpierw uważnie słuchamy i dopytujemy, a dopiero potem przystępujemy do pracy. Dzięki temu dostaniesz dokładnie to, czego oczekiwałeś!

Co jeszcze przemawia na naszą korzyść? Rosnąca liczba naszych stałych klientów jest najlepszym dowodem na to, że warto z nami współpracować!

Drukarnia Betmor, czyli wszystko w jednym miejscu!

Jeśli szukasz godnej zaufania drukarni katalogów i broszur to świetnie trafiłeś! Jesteśmy rzetelnym i fachowym zespołem. Oferujemy Ci także druk innych materiałów, np. kalendarzy, pudełek, opakowań, gier, teczek. Jeśli masz jakieś specjalne zlecenie, a nie ma go w ofercie przedstawionej na stronie, zadzwoń lub napisz. Wyzwania to nasza specjalność!

Masz gotowy pomysł
lub potrzebujesz innego produktu?

Krzysztof dobierze dla Ciebie idealnie dopasowane rozwiązanie oraz przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

tel.: 733 779 778

  Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy
  się z Tobą w ciągu 24 godzin!  Opowiedz nam o swoim pomyśle!

  Zaproponujemy dla Ciebie najlepsze – czyli najlepiej dopasowane funkcjonalnie budżetowo rozwiązanie! Jak to zrobimy?

  1

  Opowiesz nam o swoim produkcie i potrzebach

  2

  Zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Ciebie

  3

  Nie masz projektu? Nie przejmuj się! Przygotujemy go dla Ciebie!

  4

  Wyprodukujemy oraz dostarczymy wydruki dla Ciebie

   Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy
   się z Tobą w ciągu 24 godzin!   Pytania
   i odpowiedzi

   Czy drukarnia Betmor to producent opakowań?

   Tak, Betmor to producent opakowań z tektury litej w gramaturach 250-400g/m2. Produkujemy opakowania w małych, średnich i dużych nakładach: od kilkuset sztuk dla partii próbnych czy serii limitowanych aż po masowe nakłady liczone w setkach tysięcy pudełek. Zajmujemy się również wykonywaniem nadruków na wyprodukowanym asortymencie. Doświadczeni pracownicy z naszej siedziby w Poznaniu zajmują się profesjonalnym doradzaniem i pomocą w przygotowaniu projektu.

   Czy drukarnia Betmor produkuje opakowania kratowe?

   Tak, produkujemy opakowania i pudełka z surowców typu Kraft, Twin-Kraft, Kraftliner. Ich zadaniem jest ochrona zawartości przed uszkodzeniem podczas transportu i przechowywania.

   Czy drukarnia Betmor produkuje opakowania spożywcze?

   Tak. Produkujemy również opakowania dla branży spożywczej. Duża różnorodność oferowanego asortymentu, wykorzystywanie wielu technologii oraz stosowanie surowców o różnych właściwościach umożliwiają tworzenie pudełek dostosowanych do zawartości.

   Druk katalogów, offset czy cyfra?

   W zależności od oczekiwanego przez Ciebie nakładu i efektu finalnego – dobierzemy odpowiednią technikę druku. Dla małych nakładów świetnie sprawdzi się druk techniką cyfrową na naszej nowoczesnej maszynie Ricoh 7200 w formacie SRA3. Dla dużych nakładów efektywnym sposobem drukuj jest druk offsetowy na maszynie Heidelberg SM74 w formatach do B2. Zgłoś się do nas, a doradzimy w kwestii wyboru technologii i starannie zrealizujemy twoje zamówienie.

   Na czym polega druk ekologiczny w drukarni Betmor?

   Druk ekologiczny to zarówno dobrze dobrany ekologiczny papier czy karton, ekologiczne farby jak i optymalizacja formatów i minimalizacja odpadów. Pomożemy Ci wydrukować materiały i opakowania w sposób przyjazny dla środowiska.

   Gdzie znajduje się drukarnia Betmor?

   Betmor to drukarnia zlokalizowana w Poznaniu. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Chlebowej 16. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

   dev