Druk kalendarzy firmowych: Skuteczne narzędzie marketingowe dla rozwoju Twojego biznesu

Druk kalendarzy firmowych: Skuteczne narzędzie marketingowe dla rozwoju Twojego biznesu

Szukasz skutecznych sposobów na reklamę? Zamów druk kalendarzy firmowych.

Wykorzystaj potencjał gadżetów marketingowych i świadomie buduj wizerunek swojej marki. Sprawdź, co oferuje drukarnia w Poznaniu. Spersonalizowane upominki dla klientów pomogą Ci rozwinąć biznes.

Dlaczego warto drukować kalendarze?

Dobry przedsiębiorca dokładnie planuje swoje wydatki. Chce wybrać najskuteczniejsze, a zarazem najtańsze metody promocji marki. Warto sięgać po tradycyjne rozwiązania, takie jak druk kalendarzy reklamowych. Są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się w praktycznie każdej branży. Trzeba jedynie umiejętnie wprowadzić je do swojej strategii marketingowej. Jakich efektów można oczekiwać po tego typu gadżetach reklamowych i jak bardzo są one skuteczne?

Zwiększenie rozpoznawalności marki

Przede wszystkim kalendarz z logo firmy zwiększa rozpoznawalność marki. To bardzo praktyczny produkt, którego używa się przez cały rok. Za każdym razem, gdy użytkownik sprawdza datę, dostrzega symbole charakterystyczne dla Twojego przedsiębiorstwa. Dwanaście miesięcy to bardzo dużo czasu, więc skojarzenia głęboko zakorzenią się w jego pamięci. Ponadto kalendarze często umieszczane są w miejscach odwiedzanych przez wielu ludzi, na przykład w biurze lub na lodówce kuchni. Dzięki temu nie tylko ich właściciele mają kontakt z produktem, ale również ich goście i inne przechodzące osoby. W ten sposób dyskretnie zwiększasz rozpoznawalność swojej marki.

Prezent dla klientów i partnerów biznesowych

Wręczanie upominków biznesowych bywa sporym wyzwaniem. Nie wiesz, co podarować swoim klientom i kontrahentom? Kalendarz to świetny pomysł. Jest praktyczny, co z pewnością zostanie docenione przez obdarowane osoby. Ponadto łatwo go spersonalizować. Drukarnia w Poznaniu oferuje wiele różnych modeli kalendarzy, co pozwoli Ci wyróżnić się wśród konkurencji i zaoferować innym unikalny, przyciągający wzrok produkt. Ten upominek będzie na tyle uniwersalny, że trafi w gust różnych ludzi. Podarujesz go zarówno detalicznym klientom sklepu internetowego, jak i partnerom biznesowym z wieloletnim stażem w swojej branży.

Modne wyposażenie biura

Nie wszystkie firmowe kalendarze rozdaje się osobom postronnym. Część z nich warto zachować w swoich wnętrzach biurowych. To dobra metoda na zwiększenie prestiżu marki. Osoby przychodzące do biura dostrzegą spersonalizowane elementy przestrzeni, co jest częścią budowania profesjonalnego wizerunku. Ponadto warto zainwestować w inne artykuły z logiem swojego przedsiębiorstwa, na przykład długopisy, notesy, koperty, pudełka i teczki na dokumenty. Pierwsze wrażenie ma duże znaczenie i warto postarać się, by od chwili wejścia do siedziby firmy klient miał pozytywne wrażenia.

Gadżet na targi branżowe

Planujesz udział w targach biznesowych? Musisz przygotować atrakcyjne stanowisko, które przyciągnie uczestników imprezy i pomoże Ci w budowaniu relacji z klientami. Warto zainwestować w firmowe gadżety i wręczać je podchodzącym osobom. Kalendarze zaliczają się do najchętniej przyjmowanych przez uczestników upominków. Wykorzystaj to na swoją korzyść. Dobrze jest posiadać większą liczbę tych artykułów na różne, niespodziewane sytuacje, takie jak zaproszenie na konferencję lub event branżowy.

Jak wybrać kalendarz firmowy?

Bez wątpienia druk kalendarzy reklamowych to dobry pomysł i może przynieść zyski dla Twojej firmy. Wesprze budowanie relacji biznesowych, pozwoli dotrzeć do nowych klientów i wyróżnić się wśród konkurencji. Musisz zwrócić uwagę na jakość produkowanych artykułów. Upewnij się, że:

 • powstały z papieru odpornego na rozdarcia,
 • nadruk jest trwały, wyrazisty i zgodny z koncepcją projektanta,
 • rodzaj produktu został odpowiednio dobrany do potrzeb danej grupy docelowej,
 • otwieranie i zamykanie kalendarza jest wygodne,
 • przewidziano solidny i praktyczny sposób mocowania (w przypadku modeli ściennych).

Dużą popularnością wśród przedsiębiorców cieszą się kalendarze trójdzielne, które często wykorzystywane są w biurach i pomagają w organizacji codziennej pracy. Datę oznacza się w nich za pomocą specjalnego, przesuwanego okienka w kolorze czerwonym. Do tworzenia notatek najbardziej poręczne są modele biurkowe, które można ustawić na blacie swojego biurka. Nie zajmują dużo miejsca i efektownie prezentują się w miejscu pracy.

Drukarnia w Poznaniu

Przedsiębiorcy z Poznania mogą skorzystać z oferty naszej nowoczesnej drukarni, która dzięki zastosowaniu druku cyfrowego sprawnie realizuje wszystkie zamówienia, niezależnie od wielkości nakładu. Szczególną uwagę warto zwrócić na układ graficzny. Ciekawym rozwiązaniem jest samodzielne wyznaczenie ważnych dat. Można zaakcentować na przykład dzień powstania swojej firmy lub ważne dla niej rocznice. Dobry producent doradzi przy realizacji zamówienia i zapewni jego szybką wycenę.

Kalendarze promujące Twoją firmę

Przekonaj się, że druk kalendarzy może zwiększyć zyski Twojej firmy i korzystnie wpłynąć na jej wizerunek. Postaw na wysokiej jakości gadżety marketingowe, wykorzystaj je jako upominki i elementy wyposażenia biura. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zaprojektować ładne i praktyczne kalendarze biznesowe.

Masz gotowy pomysł
lub potrzebujesz innego produktu?

Krzysztof dobierze dla Ciebie idealnie dopasowane rozwiązanie oraz przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę!

tel.: 733 779 778

  Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy
  się z Tobą w ciągu 24 godzin!  Opowiedz nam o swoim pomyśle!

  Zaproponujemy dla Ciebie najlepsze – czyli najlepiej dopasowane funkcjonalnie budżetowo rozwiązanie! Jak to zrobimy?

  1

  Opowiesz nam o swoim produkcie i potrzebach

  2

  Zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Ciebie

  3

  Nie masz projektu? Nie przejmuj się! Przygotujemy go dla Ciebie!

  4

  Wyprodukujemy oraz dostarczymy wydruki dla Ciebie

   Zostaw swój numer telefonu, skontaktujemy
   się z Tobą w ciągu 24 godzin!   Pytania
   i odpowiedzi

   Czy drukarnia Betmor to producent opakowań?

   Tak, Betmor to producent opakowań z tektury litej w gramaturach 250-400g/m2. Produkujemy opakowania w małych, średnich i dużych nakładach: od kilkuset sztuk dla partii próbnych czy serii limitowanych aż po masowe nakłady liczone w setkach tysięcy pudełek. Zajmujemy się również wykonywaniem nadruków na wyprodukowanym asortymencie. Doświadczeni pracownicy z naszej siedziby w Poznaniu zajmują się profesjonalnym doradzaniem i pomocą w przygotowaniu projektu.

   Czy drukarnia Betmor produkuje opakowania kratowe?

   Tak, produkujemy opakowania i pudełka z surowców typu Kraft, Twin-Kraft, Kraftliner. Ich zadaniem jest ochrona zawartości przed uszkodzeniem podczas transportu i przechowywania.

   Czy drukarnia Betmor produkuje opakowania spożywcze?

   Tak. Produkujemy również opakowania dla branży spożywczej. Duża różnorodność oferowanego asortymentu, wykorzystywanie wielu technologii oraz stosowanie surowców o różnych właściwościach umożliwiają tworzenie pudełek dostosowanych do zawartości.

   Druk katalogów, offset czy cyfra?

   W zależności od oczekiwanego przez Ciebie nakładu i efektu finalnego – dobierzemy odpowiednią technikę druku. Dla małych nakładów świetnie sprawdzi się druk techniką cyfrową na naszej nowoczesnej maszynie Ricoh 7200 w formacie SRA3. Dla dużych nakładów efektywnym sposobem drukuj jest druk offsetowy na maszynie Heidelberg SM74 w formatach do B2. Zgłoś się do nas, a doradzimy w kwestii wyboru technologii i starannie zrealizujemy twoje zamówienie.

   Na czym polega druk ekologiczny w drukarni Betmor?

   Druk ekologiczny to zarówno dobrze dobrany ekologiczny papier czy karton, ekologiczne farby jak i optymalizacja formatów i minimalizacja odpadów. Pomożemy Ci wydrukować materiały i opakowania w sposób przyjazny dla środowiska.

   Gdzie znajduje się drukarnia Betmor?

   Betmor to drukarnia zlokalizowana w Poznaniu. Nasza siedziba znajduje się przy ul. Chlebowej 16. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

   dev